Čas na revitalizaci

Veřejná pomoc se stala jedním z hlavních spojenců odborníků i jednotlivců zvažujících revitalizace pro projekty.
Existuje mnoho autonomních společenství, které přidělují veřejné prostředky na pomoc při obnově bydlení v České republice.

Přestože jsme v dlažby.net zavázáni používat náš materiál nejlépe ve všech místnostech v domácnostech a veřejných prostorech, tak pravdou je, že koupelny a kuchyně jsou nejčastější místnosti s použitím keramiky.

Toto jsou jen 4 důvody, proč v budoucích projektech vsadit na keramické dlažby:

Rozmanitost a všestrannost

Je nám jasné, že naše kolekce jsou ve službách profesionálů, a proto nabízíme co nejpestřejší a nejbohatší barvy v různých formátech.

Technická charakteristika

Naše kousky jsou připraveny odolat všemu, čemu musí odolat.
Zkontrolujte specifikace našich dlažeb. Nabízíme jen nejlepší keramičky.

Barva

Nezáleží na tom, zda sáhnete po nejčistší bílé, pastelových barvách keramiky minulých dob, jasných tónech nebo barvách přírody.
Naše katalogy obsahují kusy široké škály barev.

Kombinujte a vyhrajte

Mluvili jsme o všestrannosti, ale naše keramika se sčítá.
Nic jako spojování různých formátů a sbírek.

Co takhle skvělý keramický obklad na podlahu a lesklý obklad třeba z kolekce Jewell od keramičky Cifre?

Další články z našeho blogu

Design Shaker: Veletrh, Kde Se Setkává Moderní Design V každém ročním cyklu se milovníci interiérového designu, architekti a nadšenci pro

Průvodce krok za krokem s tipy pro perfektní výsledky Porcelánová dlažba je oblíbený materiál pro podlahy a stěny díky své

Klíčové výhody kvalitního nákupu s Dlažby.net Pokud plánujete renovaci nebo výstavbu domova, rozhodnutí o výběru správné dlažby hraje klíčovou roli

Zajistíme pokládku dlažby.
Bez starostí.

Rozšířili jsme náš tým o obkladače keramické dlažby.  Zvládneme položit dlažbu jakéhokoliv rozměru a typu. Pokládáme interiérovou dlažbu, venkovní dlažbu a velkoformátovou dlažbu. Pokud sháníte spolehlivé řemeslníky, dejte nám vědět přes email, whatsapp či jiné sociální sítě nebo nám rovnou zavolejte.