Bílá žula : hvězdný materiál v každém domě.

Postavit udržitelný dům, který by prokázal silný závazek vůči životnímu prostředí ze strany klienta a architekta, je jedním z hlavních cílů rezidenčních projektů.
Materiály keramických dlažeb sehrály velmi důležitou roli při dosahování onoho spojení s přírodou, které hledali.

Představte si jednopatrový dům co se nachází v malém městečku za Prahou, kde je krajina rámována stavbou.
Tento dům je příkladem toho, že keramika vylepšuje všechny druhy projektů a snadno se kombinuje s jakýmkoli dekorativním stylem.

Síla textur bílé žuly
Keramika se v tomto případě stává důležitější než kdy jindy.
Nejen, že je to velmi všestranný prvek díky své rozmanitosti designů, ale je to také jednoduchý způsob, jak začlenit udržitelné materiály do budov.
Firma Dlažby.net se zavázala nabízet inovativní materiály, které jsou užitečné pro avantgardní architekty, interiérové designéry a stavitele.

Materiál vybraný pro vydláždění podlah v celém domě a pokrytí některých stěn v koupelnách byla žula bílá (60×120) od Cifre Cerámica.
Na jedné straně tato současná verze žuly představuje jemné a nepravidelné textury, které ladí se zbytkem prvků, které tvoří design.

Na druhou stranu jeho matná povrchová úprava dosahuje jednoho z účelů
stanovených pro tento projekt: pomáhá budovat atmosféru klidu a pohodlí.
Bílé stěny a našedlé odstíny podlahy zajišťují chromatickou rovnováhu, která je přerušována teplem dřevěného nábytku, což vede k intimnímu a příjemnému prostoru.

Přirozená rovnováha Architektka zodpovědná za tuto práci, mistrně využívá podmínek místa, klimatu a daří se, aby projekt fungoval ekologicky.
Svou orientací, stejně jako uspořádáním oken a fasády, zajišťuje, že dům dostává sluneční světlo tím nejefektivnějším možným způsobem.
Dům tak dokonale zapadá do přírody.