Nyní máme 75% slevu na všechny produkty

Minimalismus

Nexus se zavázal k vyváženosti a jednotnosti u velkých architektonických a dekoračních projektů.

Dlazby.net spouští prostor věnovaný architektuře s keramickými materiály a řešeními navrženými pro profesionální projekty interiérového designu, který je formován několika kolekcemi.
Jedním z nich je Nexus, kolekce, která se zaměřuje na hledání rovnováhy a uniformity, dává vzniknout prostorům s jistým sofistikovaným nádechem, který je zároveň jednoduchý, nadčasový a minimalistický.Nexus navrhuje prostory, ve kterých se zdá, že vše je možné, v nichž záleží i na posledním detailu a využívá pocitu nekonečné kontinuity.
Evokující prostředí, která se navzájem prolínají, ale aniž by některé z nich ztratilo svou osobnost.
Ložnice, obývací pokoje, koupelny, kuchyně a dokonce i venku, každé prostředí dokáže být jedinečné v dokonale propojeném celku.

Barevná paleta prezentovaná Nexusem jsou: Glacier, Pearl, Antracite a White.
Přidání béžové za účelem vytvoření kombinací s teplejším, přirozenějším a univerzálnějším charakterem.

Další ze skvělých sázek kolekce Nexus od Cifre Cerámica je rozmanitost formátů, které představuje, přizpůsobí se jakémukoli prostoru a vytváří nekonečné možnosti. Přidání ještě větší všestrannosti.
Za zmínku stojí také dostupné povrchové úpravy: přírodní, lappato a protiskluzové; které dále rozšiřují možnosti dekorace a kreativních nástrojů.

Nexus představuje porcelánové podlahy do kuchyní s přidanou hodnotou: vytváří prostředí, které se zdánlivě spojuje s mimořádně atraktivní estetikou prostřednictvím neutrálních tónů a velkých formátů.

Pocity nekonečných prostorů, které se přenesou i do koupelen, získávají prostředí, která nezůstanou bez povšimnutí, přestože jsou dokonale zarámována do celku.

Mizí rozdíl mezi interiéry a exteriéry.
Textury se nacházejí prostřednictvím Nexusu, který navrhuje formát 60×60 v perlové barvě s protiskluzovou úpravou jako dokonalou volbu pro exteriéry.

Další články z našeho blogu

Trendy v oblasti koupelen a interiérů celkově se často vytvářejí na prestižních veletrzích po celém světě, například v Itálii, Turecku
Venkovní dlažba je investicí do vašeho exteriéru a správná údržba je klíčová pro její dlouhodobou trvanlivost a estetiku. Bez ohledu
Venkovní dlažba se k nám vozí většinou z Itálie, kvůli prvotřídní kvalitě a tradici v nejlepších designech. Jsme outlet interiérové a

Zajistíme pokládku dlažby.
Bez starostí.

Rozšířili jsme náš tým o obkladače keramické dlažby.  Zvládneme položit dlažbu jakéhokoliv rozměru a typu. Pokládáme interiérovou dlažbu, venkovní dlažbu a velkoformátovou dlažbu. Pokud sháníte spolehlivé řemeslníky, dejte nám vědět přes email, whatsapp či jiné sociální sítě nebo nám rovnou zavolejte.

dlazby@icloud.com

+420 774 606 069